Miesten joukkue tutuksi / Meet our Mens' Team
18.6.2021 21:21 Uutiset / Pääsivusto

Miesten SM-joukkue esittäytyy

Maahockeyn SM-sarjaan täksi kaudeksi tulokasjoukkueena lähtenyt miesten joukkueemme esittäytyy tulevina päivinä sosiaalisessa mediassa. Joukkue koostuu useita vuosia seuran I divisioonan joukkueessa pelanneista konkareista, muutamista tärkeistä täsmähankinnoista sekä lupaavista omista nuorista.

Vantaa HC Men Team started this season in Finnish Championship League for the first time in club history. We will now introduce our team in social media during coming few days. The team consists of experienced club veterans used to play I division past years with addition of important key players from other clubs as well as promising own juniors.


   
Lisää uutisia
Vantaa HC
«  Syyskuu   »
Kategoriat